• Naj 10 pitanja

• Nedavna pitanja

• Arhiva pitanja
Županijsko natjecanje u futsalu

Županijsko natjecanje u futsalu održalo se  1. ožujka 2018. u sportskoj dvorani  Srednje škole Novska. Natjecale su se ekipe Srednje škole Topusko,  Gimnazija Sisak, Strukovna škola Sisak, Tehnička škola Sisak, Srednja škola Ivana Trnskoga te Tehnička škola Kutina...

Nakon kratkog govora ravnateljice škole, natjecanje je otvorio predsjednik Školskog sportskog saveza Sisačko-moslavačke županije  Josip Šimunović.  Prvu utakmicu su odigrale SŠ Ivana Trnskog i Strukovna škola iz Siska. Na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 1:0 za ekipu iz Siska, no nakon kratkog predaha N. Brandić postiže izjednačenje te, nakon minutu  i pol, rezultat mijenja na 2:1 za ekipu iz Kostajnice. U posljednjih 10 minuta, pogodak  su postigli M.  Dubravac, M. Ćorić te D. Žilajković za rezultat 5:1.
Slijedila je utakmica s Tehničkom školom iz Kutine koja je također povela u prvoj minuti, no dva pogotka u prvom poluvremenu postiže M. Dubravac koji rezultat u drugom poluvremenu mijenja na 3:1, a utakmicu zaključuje M. Ćorić rezultatom 4:1 za ekipu iz Kostajnice. Nažalost, naši dečki nisu imali sreće s ekipom iz Topuskog , od kojih su izgubili 3:0 te tako osigurali treće mjesto, dok je ekipa iz Topuskog  osigurala prolazak u finale gdje je pobjedila Gimnaziju iz Siska rezultatom 4:2.