Ukupno: 205874

Obavijest za učenike i roditelje
Autor: Olga Mijočević, 20. 3. 2020.

Dragi učenici i roditelji

Danas završava prvi tjedan nastave na daljinu. Novi je to pristup učenju pa vas molim za strpljenje, razumijevanje i suradnju kako bi nam nastava bila kvalitetna i uspješna.

Molim učenike da budu aktivni u virtualnim razredima, da ispunjavaju svoje obveze u svakom predmetu, a svoju prisutnost dokazati će komentarom ispod objave predmetnog nastavnika.

Razrednici će evidentirati prisustvo na nastavi, a roditelj je, kao i u klasičnom obliku nastave, dužan opravdati izostanak.

Ocjenjivanja u klasičnom smislu nema, no nastavnici će putem bilježaka pratiti aktivnost učenika koje će kasnije doprinjeti lakšem ocjenjivanju.

Ukoliko još netko ima problema s ulaskom u virtualnu učionicu  molimo vas da se prvo obratite svojim razrednicima koji će vam dati daljnje upute.

Carnet surađuje s mobilnim operaterom Tele2 te je Tele2 osigurao svojim korisnicima besplatan internet za nastavne sadržaje. Ukoliko vi ili netko od vaših ukućana imate Tele2 broj, možete besplatno pristupiti svemu vezanom uz nastavu. Više informacija pogledajte na stranicama Tele2.

Molimo vas da redovito pratite obavijesti na web stranici naše škole, pomažete jedni drugima,  te da se pridržavate svih uputa kako bi sačuvali zdravlje.

Srdačno vas pozdravljam.

Ravnateljica: Olga Mijočević