Ukupno: 203921

15 najboljih
Autor: Marija Krupić, 29. 6. 2009.

29. lipnja 2009. Marija Krupić, ravnateljica Srednje škole Ivana Trnskoga svečano je uručila maturalne i završne svjedodžbe učenicima četvrtih i trećih razreda, uz nazočnost roditelja i Nastavničkog vijeća. Prvi put su ove godine svjedodžbe o završnom ispitu dobili stolari, a zadnji put  generacija industrijskih mehaničara. Svjedodžbe je primilo: 17 gimnazijalaca, 21 ekonomist, 18 šumarskih tehničara, 8 stolara, 4 krojača i 8 industrijskih mehaničara. Završetkom srednje škole neki će nastaviti školovanje, neki potražiti posao, neki zasnovati obitelj...Puno sreće na putu u svijet odraslih ljudi zaželjela im je u ime svih njihovih nastavnika ravnateljica. Najboljima je uručila poklone, a najbolji , oni koji su sve četiri godine završili s odličnim uspjehom i stoga oslobođeni  mature, su:

Filip Babić, opća gimnazija

Josipa Cvitkušić, opća gimnazija

Filip Došen, opća gimnazija

Tanja Dujlović, opća gimnazija

Ivica Galić, opća gimnazija

Janja Petričević, opća gimnazija

Nikola Ravnjak, opća gimnazija

Nikola Tomić, opća gimnazija

Martina Božanović, ekonomistica

Suzana Filipović, ekonomistica

Nada Šimunović, ekonomistica

Karolina Vrdoljak, ekonomistica

Marko Tepšić, šumarski tehničar

Tihomir Tepšić, šumarski tehničar

Marko Ešegović, industrijski mehaničar. ISKRENE ČESTITKE!!!

15 najboljih
Autor: Marija Krupić, 29. 6. 2009.

Filip Babić, opća gimnazija

Josipa Cvitkušić, opća gimnazija

Filip Došen, opća gimnazija

Tanja Dujlović, opća gimnazija

Ivica Galić, opća gimnazija

Janja Petričević, opća gimnazija

Nikola Ravnjak, opća gimnazija

Nikola Tomić, opća gimnazija

Martina Božanović, ekonomistica

Suzana Filipović, ekonomistica

Nada Šimunović, ekonomistica

Karolina Vrdoljak, ekonomistica

Marko Tepšić, šumarski tehničar

Tihomir Tepšić, šumarski tehničar

Marko Ešegović, industrijski mehaničar. ISKRENE ČESTITKE!!!