« Listopad 2018 »

4. Međužupanijski sajam vježbeničkih tvrtki
Autor: Branka Ljepoja, 10. 4. 2018.

Naši učenici ekonomskog smjera iz 4.B razreda sudjelovali su na 4. međužupanijskom sajmu vježbenički tvrtki, koji je održan 28. ožujka 2018. godine u Srednjoj školi Tina Ujevića u Kutini.

Iz naše škole predstavljene su dvije vježbeničke tvrtke.

Ivana Karanović, Domagoj Katić i Tomislav Slabinjac predstavljali su vježbeničku tvrtku KOD d.o.o. (osiguravajuće društvo), a mentorica im je bila profesorica Ljubica Ducić.

Vježbeničku tvrtku BOD d.o.o. (turistička agencija),  predstavili su Magdalena Ćatić, Martina Lukačević i Marijan Dubravac, a mentor im je bio profesor Ivan Čubaković. Na sajmu je sudjelovalo više od dvadeset vježbeničkih tvrtki.

Nakon što su učenici uredili štandove uslijedila je kupovina i prodaja proizvoda i usluga pojedinih vježbeničkih tvrtki. Učenici su imali priliku upoznati se sa sajamskim poslovanjem i novim poslovnim partnerima te ugovarati nove poslove. Osim toga, vidjeli su načine prezentiranja drugih tvrtki.

4. Međužupanijski sajam vježbeničkih tvrtki
Autor: Branka Ljepoja, 10. 4. 2018.

Iz naše škole predstavljene su dvije vježbeničke tvrtke.