« Studeni 2018 »

Dan škole - 30. listopada
Autor: Branka Ljepoja, 31. 10. 2018.

"... imamo dobru  školu koja je izgrađena  na dobrim temeljima, ali trebamo ustrajati na tome  da škola i dalje raste u svojim posebnostima, a kroz aktivni dijalog,  međusobno slušanje i uvažavanje  možemo doprinijeti  još boljoj kvaliteti...."

Ravnateljica Olga Mijočević, u svome govoru, osvrnula se na sva postignuća, kako učenika tako i djelatnika Škole, zahvalivši im pri tome na trudu i radu koji su uložili u proteklih godinu dana. Spomenula je izvrsne rezultate naših učenika na sportskim i natjecanjima u znanju iz različitih predmeta i zanimanja (šumarski tehničari, ekonomisti, krojači i stolari), kao i sudjelovanje u različitim projektima. Uz čestitku za Dan škole najavila je i kratki program, koji su priredili učenici sa svojim nastavnicima:

1. Erasmus + projekt - Who do we think we are? - gostovanje u Poljskoj i pripreme za Malagu (Španjolska)
  2. Dramsko - recitatorska skupina –o  Ivanu Trnskom
  3. Zbor i solo nastupi

Dan škole - 30. listopada
Autor: Branka Ljepoja, 31. 10. 2018.

2. Dramsko - recitatorska skupina –o  Ivanu Trnskom
  3. Zbor i solo nastupi