Ukupno: 205627

Autor: Nataša Perković, 27. 10. 2010.

Prvi radni dan posljednjeg tjedna mjeseca listopada (25.listopad 2010.) protekao je u znaku obiljžavanja Dana škole.

DRAGA NAŠA ŠKOLO - SRETAN TI TVOJ DAN!

Tijekom dana učenici i nastavnici sudjelovali su u radu niza kreativnih radionica, čije su rezultate predstavili na kraju radnog dana.

Teme radionica bile su:

1. Eko-edukacijska radionica; voditeljice č.Ivanka Lubica Lisak i Marija Krupić

2. Učimo ruski jezik; voditeljice Sanja Bužimkić i Ines Konjevod

3. Osnove debate; voditeljice Barbara Krupić i Nataša Perković

4. Ne toni u ovisnost....; voditelji Ivanka Bodić i Siniša Pužar

5. Uređenje školskog okoliša; voditelji Mila Gačić i Pavle Kašikić

6. Plesna radionica; voditeljica Slađana Nenadić

7. Glazbena radionica; voditeljica Dora Gazibara

8. Izrađivanje božićnih čestitki tehnikom vezenja; voditeljice Medina Omerović i Nikolina Vuković

9. Što je zajedničko matematici i umjetnosti; voditeljice Diana Kadić i Mirela Bartolić

10. SKUPLJANJE STAROG PAPIRA; voditelji Mirjana Špoljarić, Olga Mijočević, Kristina Ferenčić, Zorica Nikodić, Tomislav Ređep, Mara Pavišić, Darko Petković, Damir Ducić, Nikolina Mesić, Viktorija Mrđenović i Katica Rebić

Učenici - sudionici pojedinih radionica su na kraju radnog dana prezentirali uratke svojih radionica. Slike s radionica i njihovih prezentacija pogledajte u  foto-galeriji!

Video o radionicama održanim u povodu Dana škole možete pogledati na http:http://www.youtube.com/watch?v=T0Uq-Co4JBA.

Autor: Nataša Perković, 27. 10. 2010.

DRAGA NAŠA ŠKOLO - SRETAN TI TVOJ DAN!

Teme radionica bile su:

1. Eko-edukacijska radionica; voditeljice č.Ivanka Lubica Lisak i Marija Krupić