Virtualna šetnja školom

Klikom na sliku možete virtualno prošetati našom školom i putem interaktivnih točki upoznati zanimanja koja obrazujemo....

Srednja škola Ivana Trnskoga nalazi se u Hrvatskoj Kostajnici u ulici Hrvatskih branitelja br. 14., neposredno uz Osnovnu školu Davorina Trstenjaka, te sa sportskom dvoranom čini jedan arhitektonski kompleks. Škola se nalazi sjeverno od glavne gradske prometnice u relativno mirnom dijelu grada. Zgrada je okružena zelenim površinama, koje su kultivirane.

Obrazovna područja - programi i trajanje obrazovanja:

trogodišnji program:                                     stolar (klasični model) i

četverogodišnji programi:                            opća gimnazija,

ekonomist

šumarski tehničar

« Lipanj 2022 »

Kako osnovati d.o.o./j.d.o.o., obrt i OPG
Autor: Branka Ljepoja, 8. 4. 2022.

Učenici 1. b razreda ekonomskog smjera izradili su zanimljive plakate o pravnim oblicima poslovanja poduzeća,te su pokazali da ne samo da razumiju najčešće pravne oblike osnivanja obiteljskih poduzeća, već su i na vrlo kreativan način prezentirali svoje znanje....

U grupama po 4 učenika, izradili su plakate Kako osnovati d.o.o./j.d.o.o., obrt i OPG.  Plakati bi trebali informirati sve koji započinju novu poduzetničku djelatnost, pružiti im osnovne informacije kako izabrati najpogodniji pravni oblik za svoju djelatnost.

Za sada će plakati krasiti njihovu učionicu i podsjećati ih na osnovna obilježja svakoga od pravnih oblika, ali i na timski rad, te duh zajedništva koji je zavladao učionicom.

Aneta Radoš, prof.

.