Ukupno: 203029

Početak 2. polugodišta
Autor: Branka Ljepoja, 14. 1. 2021.

Sukladno Zaključku Stožera civilne zaštite Sisačko – moslavačke županije (u privitku) nastava u Srednjoj školi Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica počinje u ponedjeljak 18.1.2021. godine u 8 sati prema dosadašnjem rasporedu.

Učenici – maturanti (3d, 4a i 4b) imat će nastavu uživo u školi, a ostali razredi imat će nastavu ONLINE putem aplikacije Yammer.

Praktičnu nastavu učenici zanimanja stolar  (1d, 2d i 3d) nastavljaju u PPS-u Majur prema dosadašnjem rasporedu.

Ravnateljica:

Olga Mijočević, dipl.oecc.

Priloženi dokumenti:
odluka_stozera.jpg (92.62 KB)

Početak 2. polugodišta
Autor: Branka Ljepoja, 14. 1. 2021.

Ravnateljica:

Olga Mijočević, dipl.oecc.