Ukupno: 206247

Božićni malonogometni turnir i turnir u stolnom tenisu
Autor: Branka Ljepoja, 22. 12. 2023.

Ususret Božiću u našoj školi organiziran je sad već tradicionalni Božićni malonogometni turnir i turnir u stolnom tenisu.

Sport je sastavni dio kulture pojedinca i suvremenog društva u cjelini. Bavljenje sportom ima veliku zdravstvenu i odgojnu ulogu, posebno kod mladih ljudi, donosi brojne fizičke i mentalne prednosti te promiče demokratski i uključiv karakter društva jednakih mogućnosti.

Ove godine, na otvorenju turnira imali smo čast ugostiti gospodina Mihaela Jurića zamjenika župana Sisačko - moslavačke županije.

Nakon otvorenja uslijedio je božićni malonogometni turnir na kojem su sudjelovale ekipe:

1. Opća gimnazija
  2. Ekonomisti
  3. Stolari
  4. Šumari 1 i 2
  5. Profesori

Rezultati turnira su sljedeći:

1. MJESTO – ekipa OPĆA GIMNAZIJA
  2. MJESTO – ekipa ŠUMARI 1
  3. MJESTO – ekipa STOLARI
  4. MJESTO - ekipa ŠUMARI 2
  5. MJESTO – ekipa EKONOMISTI

Ekipa PROFESORI igrala je prijateljsku utakmicu s pobjednicima turnira.

Na turniru u stolnom tenisu u pojedinačnoj kategoriji prva mjesta su osvojili:

1. MJESTO (djevojke) - TENA DUCIĆ, 1A
  2. MJESTO (dečki) - LUKA RAČIĆ, 4E

Čestitamo svima na rezultatima i želimo vam sve najbolje povodom božićnih i novogodišnjih blagdana.

Božićni malonogometni turnir i turnir u stolnom tenisu
Autor: Branka Ljepoja, 22. 12. 2023.

1. Opća gimnazija
  2. Ekonomisti
  3. Stolari
  4. Šumari 1 i 2
  5. Profesori

Rezultati turnira su sljedeći:

1. MJESTO – ekipa OPĆA GIMNAZIJA
  2. MJESTO – ekipa ŠUMARI 1
  3. MJESTO – ekipa STOLARI
  4. MJESTO - ekipa ŠUMARI 2
  5. MJESTO – ekipa EKONOMISTI

Ekipa PROFESORI igrala je prijateljsku utakmicu s pobjednicima turnira.

Na turniru u stolnom tenisu u pojedinačnoj kategoriji prva mjesta su osvojili:

1. MJESTO (djevojke) - TENA DUCIĆ, 1A
  2. MJESTO (dečki) - LUKA RAČIĆ, 4E